Bellagio

Nevadská púšt, a najdokonalejšie kasína na svete, Las Vegas, Bellagio, hodinky značky Rolex ukazujú 11:30pm, hra sa začína, žetóny lietajú po stole šampanské sa leje z oblohy, kráska vedľa vás vám šepká do ucha “Good Luck”. To je len jeden z večerov v Las Vegas v meste Hazardu.

Ak hľadáte pokrovú herňu vo Vegas, ktorá vás ma očariť a pritom cítiť sa vynimočnými, Bellagio je tá správna voľba. Krásne prostredie, očarujúca atmosféra, luxus a prvotriedne služby a hlavne myšlienka ľahkých peňazí.

Bellagio Casino

Najlepší hráči s céleho sveta chodia hrávať práve do Bellagia. Las Vegas Bellagio poker herňa je jedna zo zastávok na slávnom pokrovom turnaji-World Poker Tour. Bellagio má najširšie spektrum hier v Las Vegas. Fixed Limit hry záčínajú od $4/$8 a No Limit $2/$5. Odtiaľ majú hráči možnosť vybrať si zo 16-tich rôznych Hier a Blindov. Ak ste Milionár alebo Miliardár môžete si zahrať $1 Million/$2 Million, Bellagio to zariadi.

Bobby’s Room

V kasíne Bellagio sa nachádza izba vo vítaznom štyle World Poker Tour z roku 1978 Bobbyho Baldwina. V rámci svojej legendárnej steny sú tabuľky poskytujúce maximálne súkromie a sústredenie.

Bellagio Restaurant

Reštaurácie v Bellagiu sú nadštandartné, ponúkajú všetky druhy jedáj.

A aké je vlastne Vegas? Cez noc svetlá, cez deň piesok.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: