Panasonic Eluga

Panasonic predstavil ich najnovší model Eluga. Eluga je vode a prachu odolný smartphone zo 4.3-palcovým OLED qHD ( 960x540pix. ) displejom a nízkou hmotnosťou 103g ( 3.6 unce ) a hrúbkou 7.8mm. Na zadnej strane sa nachádza 8MP kamera, ktorá mierne vystupuje. Procesor je dual-core Texas Instruments OMAP 4430 z frekvenciou 1GHz. GPU nie je známe. Kapacita batérie je 1150 mAh, čo je najhorší parameter tohto zariadenia. Pamäť Nand Flash je 8GB a LPDDR2 má kapacitu 1GB. Eluga sa dostane na európsky trh v marci z Android 2.3.5 Gingerbread a na jar tohto roku by mal byť aktualizovaný na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Taktiež bude schopný pracovať z obsahom Panasonic televízorov. Model Eluga obsahuje NFC ( Near Field Communication ) a bude dostupný v dvoch kovových farbách čiernej a bielej.

Z Japonska dorazili informácie o novom telefóne čo dorazil na NTT DoCoMo. Nová séria P-04D “deep purple” má rovnakú váhu, displej 4.3-palcový OLED qHD a procesor 1GHz Texas Instruments OMAP 4430 a bol tiež vyrobený v spoločnosti Panasonic.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: