i.am+ iPhone Accesories

CEO celej spoločnosti i.am+ je Chandrasekar Rathakrishnan z neúspešnej spoločnosti Fusion Garage ( zariadenia: JooJoo – 2009, Grid 10, Grid 4 a Grid OS – 2011 ), ktorý na otázku prečo by si mal niekto kúpiť takýto produkt odpovedal: “Je potrebné zdôrazniť, že sa jedná o doplnky, ktoré robia niečo viac ako len dať vášmu iPhone širokouhlý pohľad na svet – a v skutočnosti existuje pomerne málo modelov, ktoré dokážu všetky tieto veci ako modely Foto-sosho.

Foto-sosho C.4 ( Modern Look ) je základný model ( Cena: £ 199, $ 315 ), ktorý zahŕňa modul Flash, a tri výmenné objektívy ( makro, fish-eye a číre sklo ). Foto-sosho C.4 je kompatibilné iba s iPhone 4 a iPhone 4S. Pripojenie cez Bluetooth.

Foto-sosho V.4 ( Vintage Look ) je pre tých ,ktorý dávajú prednosť extravagantnému štýlu ( Cena: £ 299, $ 415 ), pridáva výsuvnú podsvietenú QWERTY klávesnicu. Foto-sosho V.4 je kompatibilné tiež iba s iPhone 4 a iPhone 4S. Pripojenie cez Bluetooth. Oba modely budú dostupné 6. decembra výhradne na Selfridges v Londýne.

Foto-sosho V.5 a luxusná verzia L.5 ( tiež s QWERTY ), nebudú k dispozíci až do začiatku budúceho roka. Obidva modely budú kompatibilné iba s iPhone 5. Všetky čierne verzie V.5 na konferencii boli nefunkčné prototypy, ale Chandrasekar Rathakrishnan oznámil, že to bude niečo úplne nové na trhu. Model V.5 bude obsahovať vlastný 14-megapixelový snímač a objektív s 5x zoomom, pre vynikajúcu kvalitu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: