Cottin 413

Spoločnosť Cottin Paris sa zaoberá predajom luxusných notebookov a tabletov, ktoré sú určené skupine ľudí Tech-Geek, ktorý vedia oceniť nadštandartný dizajn.
Nojnovší produkt sa volá Cottin 413 Grand Comfort so sérii Cottin 413, ktorý stojí
9 810€. Tento štylový model má kryt vytvorený z brúseného hliníka a vnútorná vrstva je pokrytá čiernou kožou a niektoré doplnky sú z byčích kostí. Celá séria notebookov sa volá Colours of Time. Model Automn stojí 15 740 €, model Winter 10 960 €, model Spring 13 350 €, model Summer 14 950 €, model Future 13 350 €, model Eternity 13 350 € a ak sa vám nezapáči ani jeden s predvolených modelov môžete si nakonfigurovať vlastný model a budete mať unikátny notebook, ktorý neuvidíte len tak niekomu na ulici ( a ani základný model neuvidíte len tak niekomu na ulici ). Spoločnosť tvrdí že niekoľko rokov výskumu a vývoja s cieľom optimalizovať modulárnu architektúru vám poskytne nadštandartnú rezervu výkonu.

Mechanické časti sú starostlivo vyrábané zliatiny hliníka, horčíka a kremíka, jeho ultratenký displej zo skla, diamantové a kožené časti pochádzajú z tých najlepších francúzskych garbiarní.

S počítačmi Cottin si užijete výrazny dojem z klávesnice, kovového rytého krytu, z hladkej koženej opierky pod ruky, s veľkým displejom s vysokým rozlíšením, so širokouhlým fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a vysokej citlivosti zvukového systému.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: